SINIF SENDİKACILIĞININ SESİ DAHA GÜÇLÜ ÇIKACAK!

20 Mayıs 2024, Pazartesi 319 Kişi

 

‘10 NUMARA FORUM’ TAMAMLANDI!

Sınıf Sendikacılığının Sesi Daha Güçlü Çıkacak!

Sendikamız tarafından 10 No’lu işkolunun farklı bölmelerinden emekçileri bir araya getirmek amacıyla yapılan ‘10 Numara’ başlıklı forum BMİS Genel Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ocak ayında Genel Kurul sürecini tamamlayarak çalışmalarına başlayan yeni yönetim kurulumuz, sendikamızın ilk büyük etkinliklerinden biri olan forumda, genel kurul sonrasında sendikamızın örgütlenme, TİS, basın yayın ve eğitim başlıklarındaki 4 aylık çalışmalarını katılımcılarla paylaştı. 

Sendikamızın örgütlü işyerleri ile birlikte iş kolumuzun farklı bölmelerinden işçiler söz alarak kendi alanlarında yürütülen mücadeleye ilişkin deneyimlerini aktarırken, Sosyal-İş çalışmalarına ilişkin görüş ve önerilerini ifade etti.

Sendikamız Genel Başkanı İlhan Ağırbaş, Genel Sekreter Deniz Gülşen, İstanbul Şube Başkanı Emin Çırakoğlu, Şube Sekreteri Anıl Denizci ve şube yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı forumda alınan kararlar, sonuç bildirgesinin yazımı tamamlandıktan sonra  sendikamızın yetkili hesaplarından paylaşılacaktır.

Tüm katılımcılara, forumun gerçekleştirilmesi için salonunu tahsis eden BMİS yöneticilerine ve etkinliğin ev sahipliğini yapan İstanbul Şubemize teşekkür ederiz.

Yolumuz açık!